Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz NY124 #33350 üzenetére

    Én konkrétan arra gondoltam, hogy (1) windows csúszka középen (2) egérgyorsítás (rámutatás pontosságának javítása) windows-ban ÉS logitech gaming sw-ben IS kikapcs, utána különböző DPI-beállításokkal ugyanakkora ugyanolyan formákat rajzolgatsz Paint-ben, 1-es vastagságú ceruzával. Én pl. kis írott a betűket, azon látszik, hogy az ív mennyire egyenletes, jitterel-e a kurzor. (karika, csigavonal, stb. is jó)
    Egyébként még vízszintes-közeli vagy függőleges-közeli vonalak húzogatásával azt lehet kideríteni, hogy van-e angle snapping. (ha nincs, girbegurba, ha van, a szenzor kiegyenesíti, amit nem igazán szeretünk.)

    :R :R :R

    (#33348) [oWn]f4te

    :W :W Hát igen, de inkább örülnél annak, hogy ráérő időmben, tanulás helyett, türelmesen válaszolgatok, a moderátorok meg leakadtak a topicról ;]

    (#33349) jaffa 2843

    Mit is kéne ezzel csinálnom pontosan? csak lemérem a dpi-t, utána Collect, egérgomb lenyom, egy tisztességes rántás, felenged, Plot, xVelocity? (persze accel és sens beállítás után)
    Nekem is kicsit fura, a pöttyök elképesztő messze vannak egymástól, de ez könnyen lehet, hogy az asztallap miatt van így. A kollégiumban ugyanis egy iszonyatosan hepehupás, kiszuperált pad jutott nekem, és ezen két egymáson fekvő egérpad se segít, bár játszani egész jól tudok. Majd honlap kölcsönkérek egy darab sík asztallapot is :))

    /* lehet, hogy a G400s paint tesztje is az asztallap miatt olyan sz@r, majd azt is megnézem máshol. */

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák