Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #11523 üzenetére

    "Mar megszokhattuk, hogy a HC FPS gamer szemszogebol nez mindent, nem objektiven."

    Mivel azt kérdezte, hogy játékra milyen...:U
    És a szenzor objektíven gagyi. ^^

    "Szvsz a modern L egerek kozul az MX400/M500 formaja a legalkalmasabb a tenyeres fogasra, mivel hatrafele hosszabb, mint az MX5xx/G400."

    Csak semmit nem ér az ideális fogás, ha ránt egy normálisat és össze-vissza gyorsul a kurzor, meg kiakad.
    Saját használatra még netezni sem vennék ilyen selejtet. 1000 Ft-nál többért. De igazából annyiért sem, mert minek. Hozzárakok még 1-2 ezret és guberálok valahonnan egy használt MS 1.1-et vagy régi Diamondback-et - és van egy normális egerem.

    hoffman_: "Az M500at akkor se vagyok képes felfogni. Egy 6-7 ezres, minőséginek tűnő egér, hogy lehet szar, ez nekem magas"

    Úgy, hogy gagyi szenzort pakolnak bele. Netezni talán lehet vele, de fizetnél azért ennyi pénzt?
    Nincs ezen mit csodálkozni. Amúgy a 20 rongyos "játékos" egerek döntő többsége is az. Pl. egy DB-hez képest mindenképpen. Ezért is szoktam szánakozni rajtuk; az ember fele annyi gempából vehet egy sokkal különbet.

    Viper26: Oldalt is "gumírozott", a logo nem pilácsol a hátán - ahogy a görgő sem. Ha ugyanannyi, akkor igen jól jártál.

    stefyY: "mx518-nál van jobb egér 10k körül aktív fps-ezéshez?"

    Ez attól függ, hogy hogy fogod. Az MX 518 egy jó egér.
    Ha palm-osan, akkor ott lehet még alternatívaként az MS IME 3.0 és a Razer DA v2 (vagy a G400, de akkor én inkább már az MX-et venném).
    Ha claw-osan / fingertip-esen, akkor Razer Salmosa / Abyssus / DB 3G. ill. mostanában az e-bay-en újonan előforduló (postával ~6k!) Logi G1 és MX 310. :K
    Ezek közül egyedül a kényelemnek kell a döntő szempontnak lennie.
    Azt a linkelt Revoltec patkányt inkább hagyjuk, az árának kb. a tizedét éri..

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák