Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zümzümm

    senior tag

    Sziasztok,

    Szeretném megvásárolni életem első "komolyabb" egerét. A rá szánt összeg max 15ezer ft. Tudom, ez nem valami sok, de ennyit tudok egérre szánni. Eddig csak pár ezer ft-os egereket használtam, szóval nekem egy 10-15ezer ft-os egér is kánaán lesz.
    A legutóbbi két egerem Genius Netscroll 200 és Gigabyte GM-M6800
    Ezek közül a Gigabyte alakja és súlya bizonyult megfelelőbbnek Photosopra. Amolyan "smooth"-osabb mozgása volt, szóval nem volt olyan "ideges" a mozgása mint a Geniusnak. Sztem ez azért volt mert a Gigabyte kicsit nehezebb és mert a talpán több és nagyobb felülettel(tappancsokkal) érintkezik az asztalhoz.
    Ujjbegyes fogásom van, egy kis tenyeres fogással ötvözve. Elsődlegesen Photoshophoz kell. Csak új egér jöhet szóba. Közepes kezem van.
    Extráknak egy dedikált DPI állítónak örülnék ha lenne az új egeremen is, vagy annak ha lenne olyan extra gomb rajta amin lehet a DPI-t állítani.
    Asztalon használom az egeret és nem egérpadon. Igen tudom, ez merényletnek számít, de ez van.
    Vezetékes egér is megfelel. Sosem volt még vezeték nélküli egerem, és kicsit idegenkedek is tőle, mert mi van ha elfelejtettem feltölteni és munka közben lemerül.

    Remélem minden szükséges dolgot leírtam. Szóval mit ajánlanátok a fentiek alapján?
    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák