Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz asdf_ #47223 üzenetére

    :C Kiválóan ragadod ki a kontextusból a mondatokat! Köszönöm az életbölcsességet! :W
    Az a mondat a felette lévővel együtt érvényes.
    Baromi sok fogy az APS-C Sony-ból, biztos azért, mert annyira rossz vétel. :U

    Én is azért vettem, mert végiggondoltam, mire van szükségem, elolvastam sok mindent, tanácsot is kértem, és a metszet az A6000-et adta ki, és még most, jó egy évvel később is (miközben folyamatosan olvasok a témában, több gépet kipróbáltam, sok helyen voltam fényképezni) azt érzem, hogy ezzel a géppel jártam a legjobban. Nem kívántam rá egyetlen másik rendszerre sem - azaz a Full Frame nagyon vonz, de teljesen másik árkategória sajnos, nem engedhetem meg :(

    Az az érzésem, ennek a topicnak semmi értelme, az emberek a másik rendszerét lefikázni jönnek ide, meg okoskodni, félinfókat tényként kezelni. Aki meg bejön ide segítséget kérni, úgy menekül el a fosáradat elől...

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák