Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UX

    tag

    válasz Mephike #70085 üzenetére

    Az első és legfontosabb kérdést feltettem, mielőtt itt belementem volna abba hogy olyan kérdésekre válaszoljak, amire csak akkor tudok válaszolni, ha már kapok valamiféle infót.
    Nem az a legfontosabb mennyibe kerül és hogy mechanikus vagy sem, miért adom el, használt stb...
    ...ebbe nem is tudom addig beleásni magam amíg ki nem derül létezik-e egyáltalán értelmes wireless billentyűzet, vagy még mindig csak az a fos kapható amiből van itt a fiókomban is.

    Választ nem kaptam. A kutya nem szólt hozzám.
    1 hét elteltével máshogy tettem fel a kérdést.
    Rövidebben. :DDD Ez ilyenkor egy bevált módszer.

    Az hogy a youtubernek mi a jó, nem tudhatom, de sokszor kaptam már a ph-n is rossz ajánlást, úgyhogy ez mindenhol benne van a topikban.
    A lényeg hogy ők eljutottak arra a szintre hogy foglalkoznak vele.
    Prolixus fórumtárs kifejtette hogy örüljek hogy lyuk van a fenekemen, és tipli van.
    Nekem az a véleményem, ha már ennyire a szívén viseli a topik sorsát és 270 hozzászólást hozzátett, azt az kevés időt ráfordíthatta volna az összefoglalóra, a hozzá közel álló témában. Ha a giccses billentyűzetek a fétise akkor azt, ha a mechanikus működés érdekli akkor azt is összefoglalhatja.
    Azt írja, nem a wireless billek a fő profilja a topiknak. Hát akkor mi? :DDD
    Mert hogy egyik kategoria sincs rendesen kidolgozva, az tuti fix.

Új hozzászólás Aktív témák