Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz KillBorn #49370 üzenetére

    Nézz el olyan helyre, ahol meg tudod tapogatni a billentyűzeteket. pl. Mediamarktban már szokott lenni mecha billencs. Nem mondom, hogy barna kapcsolós is van (Korábban volt, pl. Excalibur Spectrum). Nekem annak idején szerencsém volt, mert pont rá volt dugva egy bekapcsolt gépbe, és ki tudtam érdemben is próbálni.
    Az, hogy mennyire hangos, vagy sem, nem nagyon fogod tudni a bolti zajban megtapasztalni, de most, hogy gépelek, azt kell mondjam, akkor van hangja a barna kapcsolónak, amikor tövid leütöd, illetve a másik hang, amikor a billentyű visszafelé jön.
    Megpróbálom nekem kamerával felvenni a hangját. Itt van a kamera külső mikrofonja 10 centire a billentyűzettől, úgyhogy talán lehet hallani, mennyire kattog, vagy sem. Szóval, amikor folyamatosan gépelek, akkor hallod, ahogy kattog. De amikor csak le-lenyomok egy gombot, akkor hangtalan. Persze úgy nem lehet játszani, hogy óvatosan nyomogasd a gombokat, ez is igaz.
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák