Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz Boss81 #48223 üzenetére

    Ha munkához kell, akkor szerintem jobb a kék kapcsoló az esetek többségében, de egy idézet a linkelt tesztből:

    Az egyedüli hátulütő a fentebb taglalt klikkes kapcsolókat lengheti körbe: ne kerteljünk, hangosak. Mi nagyon díjaztuk a zajterhelés ezen formáját (amit kétségtelenül megszépített a 80-as, valamint 90-es évek iránt érzett intenzív nosztalgia és rajongás), de egyáltalán nem biztos, hogy mások is hasonló áhítattal hallgatnák ezt naphosszat, ezért ha tehetjük, vásárlás előtt mindenképpen tegyünk vele egy próbát, hogy eldönthessük, a gépelést kísérő lárma kedves-e szívünknek vagy sem. Az biztos, hogy zsúfolt irodába nem ajánljuk (hacsak nem szeretnénk kollégáink rosszalló pillantásait és a felénk repülő paksamétákat gyűjteni), ahogy olyan környezetbe sem, ahol bizonyos napszakokban zavarhatunk vele valakit a pihenésben.

    Ha esetleg pesti vagy akkor tudok mutatni egy a Thorhoz nagyon hasonló* kínai mechát, abból azért el tudod dönteni, hogy megfelel-e a kék Outemu kapcsoló, és tetszik-e a nyitott kialakítás.

    *: ugyanolyan double shot kupakok szitázott kiegészítő feliratokkal, német feliratos, de a magyarral megegyező kiosztás.

    Üdv, pengwin

  • Domonkos

    Ármester

    válasz Boss81 #48223 üzenetére

    Natec vagy a Redragon lett volna az olcso kategoriabol az en ajanlatom. Szerintem semmi lenyegi dologban nem rosszabbak, mint az a Zalman.
    Eggyel jobbak lennenek a CM-ek (mondjuk a magyarito szettel), de annyival megsem jobbak, mint amennyivel tobbe kerulnek - szerintem.
    Ar-ertek aranyban ezek a belepo szintu mechak verhetetlenek.

    [ Szerkesztve ]

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Új hozzászólás Aktív témák