Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pahli

    tag

    válasz nyunyu #50622 üzenetére

    1.Mekkora összeget szánsz rá? 60-70kFt. Évek óta nem írok tollal, csak bill. szóval csak ''jó'' legyen
    2.Használt szóba jöhet? nem
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Razer BlackWidow X Tournament Edition Chroma/szar a szoftver\synapse nem minden esetben működik megfelelően és ha gépelésre lenne kényelmesebb billentyűzet, nem bánnám.
    4.Mire használnád a billentyűzetet? főleg gépelésre, játék: RTS,FPS, moba
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? mechanikus
    6.Van konkrét modell ami tetszik? -
    7.Milyen kiosztást szeretnél? talán az ansi, olyan kéne mint a mostani, enter egy sornyi magasság, fölötte, \, jobb oldali alt mellett jobbra fn
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? nem kell numpad,
    9. Extrák: Fő egerem logitech-es, gondolom nem lenne baj, ha a bill. is az lenne *a szoftver miatt. Világítás 3 éve még menő volt ez a búcsús\karácsonyfás, most már nem érdekel. Ha esetleg van benne ne legyen a billentyű gombok között ''bleeding'' szóval csak maga a karakter világítson, de nem releváns mivel a microsoft keyboard layout creatorral szoktam saját kiosztást létrehozni így egyik gomb sem ott van mint amit használok, nem szoktam lenézni a billre. az fn azért kell mert már megszoktam a helyét és mivel játékoknál yghu-t használok wasd helyett, könnyen tudok profilt váltani. Csak legyen hang alapú visszajelzés ha lenyomom a gombot és az elég jó hogy kicsit le tudom nyomni anélkül, hogy aktiválódna.

    @gaben22 azért kértem kifejezetten @nyunyu segítségét mert egy régiebbi g513-as cikknél is hozzászólt, természetesen köszönök minden segítséget 😊

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák