Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    hello sziasztok

    nem tudom, hogy ide elfér-e a kérdés, de gondoltam felteszem a sok billguru között hát ha akad valaki aki tud nekem tippet adni a problémámra

    volt nekem egy szép és jó rapoo billem, amit beadtam gariba és az lett a vége, hogy vissza kaptam az árát, nomármost vártam a bfet is sikerült vennem egy alcor w500-tp billt. Most ezzel az a kicsiny problémám van, hogy a rapooval sikerült "feléleszteni" a gépet alvó állapotból és nem kellett minden egyes gépbekapcsoláskor ki-be húzkodnom az usb-s vevő egységét, viszont ezzel az alcorral se nem tudom felébreszteni a gépet és mindegy egyes alkalommal ki-be kell dugnom a vevő egységét, hogy vegye a jelét a billentyűzetnek.... van erre valami megoldás? keresgéltem energiagazdálkodásnál, hát ha a win10 letiltja az usbket alvó állapotban, ill. ránéztem a gép biosára is, de nem találtam semmit, az természetesen még fontos info, hogy a rapoo win7 alatt volt használva az alcor pedig már 10es win alatt van használva, nem tudom hogy ez befolyásolja-e ezt a furcsa működést? vagy egészen egyszerűen az alcorral csak elaltatni tudom a gépet és felkelteni nem? az alcort mindig ki-be kell dugdosni? mert akkor hamar hamar megy vissza a 15 napos intervallumban és veszek valami másikat, mert ez nem igen állapot, ha ez így maradhat csak meg nekem.

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák