Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz zenke #45667 üzenetére

    Érdekes módon másnak is a K&H-t hozta ki legolcsóbbnak, aztán hirtelen találtam egy 30%-kal jobb ajánlatot máshol "kézzel". Ugye rákúr? Igaz az casco volt.

    @#45669: noormális? két sör :Y (mindegy, én akkor is a biztosító saját oldalán kötném)

    @tresh: tudom, de én mondtam, hogy akkor megyek be, felajánlotta, hogy mondjak időpontot. És mivel amúgy is szabin vagyok, tökmindegy lett volna. Na mindegy, legalább hamar kész lesz. Amúgy tisztán érdeklődésképpen rákérdeztem nála erre a tűzkarikás dologra, amit feszegetett az egyik kipuffos, azt mondta, hogy ilyen állatságot még nemigen hallott. Kezdjük ott, hogy sokkal kevésbé rugalmas, és jó esetben szétrázza az autót, rosszabb esetben eltöri a leömlőt. Szóval meg is van, miért törik el minden egyes focusnál ;] Amúgy egy előnye van. Olcsóbb. (Ezért is 28k azon a helyen az itteni 18k helyett) Egyértelműen tudtomra adta, hogy nem vállalja, és nincs az a pénz amiért ezt ő hajlandó nekem kivitelezni. Alig bírtam lenyugtatni, hogy csak pusztán a kontár kiváncsiság vett rá, hogy megkérdezzem, mert volt erről vitám valakivel... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák