Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz molnarpeter #217196 üzenetére

    Garázsból garázsba autózok. Otthon van, munkahelyen van, szüleimnél van. Máshol nem szokott napokat tölteni. A Passat átlagosan évi 10-15 napot aludt a szabad ég alatt, aminek egy része nyaralás, másik része lustaság. Jellemzően üres csomagtartóval.

    De igen, az autó tulajdonlással vannak olyan előnyök, amiket a bérlés nem tud megadni. :K

    Kaptam olyan tanácsot, hogy a vásárlással várjak, mert jövőre jó eséllyel bezuhan a piac és lesz árcsökkenés. Húsvétig kb 400k-t kéne bérlésre költenem, egy most 3 mFt-os autó ára eshet annyit, hogy megérje akkor megvenni és addig bérelgetni?

    bandus: a legdrágább Limo-s kocsikkal számoltam, a Comboban bőven elférek. Apám Proace-t vezettem kb 90 km-t, nem volt gond vele. Talán a Mercedes is kiadja. Nászútra Szlovéniába 2017-es Nissan Micra-val mentünk és nem szidtam.
    Meg a szemléket is más, egy bérlésnél könnyebben kötök kompromisszumot. Egy kicsit nem tökéletes autó vs a busz, amin nem férek el vs a vonat, ami csak a szomszéd településig visz.
    A tulajdonolt autótól had legyen már elvárás, hogy kényelmes legyen, legyen elfogadható a beszálláskor is és a legtöb szóba jöhető feladatra be tudjam fogni.

    Amúgy ránéztem, most a lakhelyetől 20 perc sétányira van több olyan autó is, amin van országos matrica. Yaris, Astra, A-Class Merci, Combo. Ezek közül talán a Yaris az, amivel elmennék a másik három valamelyikéért. :))

    500 km oda-vissza. Egyszer beülök, amikor elhozom, hazamegyek a csomagokért. Egyszerülök, amikor útnak indulok. Egyszer, amikor hazajövök. Egyszer, amikor kirakom a telken kívülre. És talán még egyszer, amikor tankolni kell.
    Ez 500 km-re 4-5 beszállás, amiből csak első helyét nem én uralom 100%-ban. Ezt el lehet viselni.
    Míg 500 km városban csak munkábajárással nekem 50 beszállást jelent. Az azért máshogy esik.

    Már nem is emlékszem, kinek az Astrájában ültem a nyári rezidáncián. Ha ültem benne. :U

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák