Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz MC Pite #197902 üzenetére

    A feleségem az istennek nem akart priust, és minél jobban magyaráztam neki, hogy amire használja az a legjobb, annál inkáb ellenkezett. Elmentünk megnéztünk egy pár autót egy kereskedésben, Ceed, Yaris, Touran, nagyon távolinak éreztük őket, nemhogy a NEKEM EZ KELL érzés nem volt meg hanem pont az ellenkezője.
    Beültünk a kocsiba, mondom neki menjünk el az Elit Autóhoz, nézzünk meg egy Priust. Jó - mondta - de csak megnézzük. Elmentünk kipróbáltunk egy P3-mat, mint a vadalma úgy vigyorgott, lefoglalóztuk, pár napra rá elhoztuk, azóta megvan érte huzatva hogy milyen halk, milyen finom. És fele annyit eszik mint a HRV evett.

    https://tinyurl.com/rasoapro

  • szekera

    csendes tag

    válasz MC Pite #197902 üzenetére

    MC Pite és molnarpeter:
    Igazatok van: "A világ energiáját is beleölheted, majd közli melyik miért nem tetszik." Ennyi!
    Több mindennel is próbálkoztam, de nem működik.
    Okos és megfontolt nő a sógornőm, de egy bizonyos határig érzelmi alapon is tud dönteni.
    Mazda CX-30-at megnéztük a kereskedésben, a Soul Crystal (tűzpiros metál) szín az abszolút favorit. Meglátott egy szürke színűt => reakció: ebben a színben nem lógna ki a tömegből, nem lenne olyan feltűnő! :Y mondom maga az autó a feltűnő...
    Pl. Toyota nem (hibastatisztika v. megbízhatóság nem számít), hibrid nem, még nem vezetett automatát.
    yodamester10:
    én csak igyekszem segíteni a választását, utánaolvasok, tanácsot-véleményeket kérek a PH-n
    a döntés nem az enyém

    Mindenkinek köszönöm a véleményeket, a hibriddel még bepróbálkozom
    tulajdonképpen ez sem más mint a cipő v. ruhavásárlás, csak más pü-i volumen

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák