Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Ádám16 #188679 üzenetére

    Nekem az tűnik elég nagy gátnak, hogyha nem akarom elcseszni a használt autó vásárlást, akkor nagyon otthon kéne lennem a témában, és ahhoz kb. éjjel-nappal kocsikról kellene olvasnom, hogy képbe kerüljek 1-2 hónap alatt, tovább meg nem nagyon akarom kocsi nélkül húzni. Na ehhez se kedvem, se időm, más meg nem fog utánajárni helyettem. Szoktam nézni az autókereskedőket, abból el lehet lesni egy-két dolgot, ami alapján fel lehet mérni, hogy mi az, amit tutira el kell kerülni. Pl hogyha nem csukódnak jól az ajtók, nem jók az illesztések, akkor tutira balesetes volt, vagy ha habos az olaj sapka belülről, akkor is van vele valami gebasz, de ez közel sem minden. Másoknak évekbe telik mindezt megtanulni úgy, hogy ezzel foglalkoznak. Most elég esélytelennek tűnik, hogy olyat fogjak ki, amivel tényleg minden rendben van. Haverok is azt mondják, hogy észnél kell lenni, mert a jókat 1-2 nap alatt elviszik, ami meg sokáig fent van, azzal tutira van valami gond, és néha nem egyszerű kitalálni, hogy micsoda.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák