Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balupapa

    senior tag

    válasz -v- #17846 üzenetére

    sztem azért irhatta komolyan mert:

    1. utalást nem tett rá h hülyeség ki ne probalajtok
    2. "tuti tipp" !!!
    3. egy szmájli a mondat végén már jelezheti a komolytalanságot. én enm láttam.
    4. 1000ft/100km :)
    5. egyebkent meg minek is ha ucse nézi valaki :D pesten naponta talalkozom jopárral aki simán behajthatna vagy betehetne a csoamgtartóba.

    kérem kapcsolja ki.

    [ Szerkesztve ]

    _-=*WheelWhores*=-_

  • Rick4

    félisten

    válasz -v- #17846 üzenetére

    És mi van akkor, ha nem rakok semmilyen smiley-t, nem írok mellé semmiféle plusz szöveget, mert egy az egyben hidegen hagy? Leírtam feketén- fehéren, hogy az ötlet honnan származott, aki ebből nem érti meg, hogy nem én találtam ki, hanem honnan van, azt sajnálom. Itt nem arról ment a vita hogy én támogatom-e, hanem arról, hogy én ajánlottam. Holott világos, hogy az ötlet honnan jött, az amivel engem támadtatok, az számotokra nem nyilvánvaló csak, és teljesen független smiley-ktől, hozzáfűzött mondatrészektől. Tényt meg elég hülyén néz ki támadni...

    Ha valaki ellenben leírta volna, hogy véleménye szerint kiröhögő smiley hiányában az vélhető, hogy én egyetértek, akkor arra válaszoltam volna, de itt most az lett leírva, hogy én ajánlottam, ami okos emberek között nyilvánvaló hazugság, hiszen visszakereshető a tény ami ezzel az állítással mereven szemben áll, tehát másik oldalról nézve hülyék között szimpla mondatértelmezési hiba. Mindenki vegye magára azt, amelyik neki szimpatikus.

    És akkor még egyszer megkérdem, ha sokan nem értenek egy mondatot, akkor szerinted én vagyok a hibás? Vagy inkább egy totál nyilvánvaló dolgot támadnak, aztán kiderül, hogy mégis nekem van igazam, akkor ki a hibás? :U

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák