Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz Integrale #107372 üzenetére

    Attól még, hogy nő tulajdonosa volt hordhatta rendszeresen szervizbe, ha jó szerelőhöz vitte, rendszeresen cserélve lehetett az olaj! (megfelelő időközönként, megfelelő minőséggel)

    Mellesleg én több női sofőrt ismerek, akik simán lepipálnák tudásban az átlag pasikat...

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • Rick4

    félisten

    válasz Integrale #107372 üzenetére

    Az enyém is női tulaj volt, mert szimplán a bizti miatt sok sok éve az első közös autót az ü nevére vettük, utána meg a bónusz miatt érdemesebb volt az övén hagyni a többit is. De mindig én vezettem/ szervizeltem, az első neszre már mentem vele a szerelőhöz. Szóval a konkrét szitu minden autónál egyedi. Alul nagyon meg kell nézni, mert sok a rohadós küszöbös,-taposólemezes.

    Egy éve adtam el amúgy, mert akkor már vagy 1.5-2 éve nem használtuk, mielőtt novemberben műszakit kapott, az előző műszakija februárban járt le. Árultam vagy egy hónapig, nem kapkodtak érte, pedig új pilkington szélvédő, új akksi, friss műszaki, klíma, elektromos cuccok, pótkerekes lpg rendszer, felújított motor, természetesen minden beépített cuccról számla, vagy 400 ezer értékben. Nekem volt 1.5M-ban, 600-ért vitték el, de ennyiért volt feltéve, egy fillért nem alkudtak.. Természetesen friss olaj, vezérlés, szűrők, gyertyát, trafók, minden, kompletten új fék, futómű, telók, tehát egy fillért sem kellett rákölteniük, majd 10 ezer múlva olajcsere és ennyi. Jó kis kocsi volt, de szerintem eladni senki se ad el olyan autót, amit előtte totál rendbeszedett, csak én. :D

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák