Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz footy #102846 üzenetére

    "Az viszont erős, hogy egy huszon valahányezret futott 500-as Fityó milyen elhasználtnak bír tűnni. Lötyög a kormány, kotyog, mondhatni, a pedálok nyekeregtek, a váltóbőr kikopva, a vezetőoldali kilincs műanyag burkolatát én nyomtam vissza. Mondom, mindez egy 1 éves, huszonvalahányezer km-t futott autóban. Ugyanilyen körülmények közt a Polo meg az A1 egy atombunker, minden precízen, makulátlanul működik, egyben van. A kis 500-as futóműve akkor produkálta a legnagyobb meglepetést, amikor először áthajtottam vele egy fekvőrendőrön. Hajtottam, jah, kb 3-al mentem, ahogy az ember egy ilyet megközelít. Azt hittem , kiszakad a futómű, irdatlan kellemetlen vele minden úthiba,egy kotyogós, külön életet élő fos az egész."

    Ui.: Sok minden alapján válogatok barátokat, ez az egyik kizáró ok, igen. Illetve a színt még elnézném, de a zongoralakkal kombinálva azonnali mindennemű kapcsolatmegszakítás. Nincs is sok barátom. :U :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • sasa134

    addikt

    válasz footy #102846 üzenetére

    Az a kocsi ami 20ezer km után ilyen, az fos, gyenge minőségű autó. Van nyilván olyan példány ami jobb, és van ami rosszabb állapotú. Ez van. Gondolom a 20 ezer km-t még ha bérautó is volt, nem telekjàràssal tették bele földutakon, hanem városnéző turistàk Lisszabonban. 20ezer után kiszakadt váltóbőr, kézben maradó alkatrészek, külön életet élő futómű, kellemetlen váltó. Hogy fog kinézni, működni 150 ezernél? Érdekes, ilyet egy hasonló Golf,Jetta, Polo, Audi A1,A3, Skoda Yeti, Peugeot 107, Corsa, 1es BMW, Ibiza, B Merci esetében sem tapasztaltam - ezek azok a bérautók amikben az elmúlt 1-2 évben ültem (Hertz, Avis, tehát nem garázscégek ócskavasakkal, több 100ezres futàssal - azt hiszem a Hertz 30 ezer után cseréli a kocsijait).

    De részemről pont, nem baj ha tetszik az 500as, lelked rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák