Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz Kakadu11 #108967 üzenetére

    nekem hasonló konfig gtx 970-el egy 430as tápról üzemel, szval a 400W is bőven elég kell legyen.

    házból igazából az dönt, h te mit szeretnél, illetve neked mi tetszik, ott csak ötleteleket tudunk adni :)

    nekem pl z11 neo van hasonló árban, nekem az jobban bejön mint az nzxt, de a zalman z9 neo-ja is pofás házra sikerült.

  • válasz Kakadu11 #108967 üzenetére


    (#108967) Kakadu11
    Házból teljesen jó az NZXT is, de van még jónéhány ház ha masszívat akarsz:
    Olcsóbb, NZXT-hez hasonló: Zalman Z3/Z9, CM N300, Antec GX500, NZXT S340 ~11-18k
    (Zalman Z9-be max 290mm-es VGA fér, erre figyelj!!)
    Drágábbak, jobb minőségűek, hűtésben is jobbak: Corsair 200R, Corsair 300R, Zalman Z11, InWin Mana 136, InWin Dragon Slayer (mATX), ~20-25k
    (Zalman Z11-be max 290mm-es VGA fér, erre figyelj!!)

    Ha gondolod az SSD-t elhagyhatod pl. 1 hónappal későbbre is, és akkor belefér a keretbe az új platform. Én is pár hónappal később vettem gépembe SSD-t, de nem bántban meg, csak op. rendszert újra kell majd húzni.


    (#108969) _EDGE_
    Újonnan szerintem egyátalán nem éri meg a Haswell, alig olcsóbb, mint a Skylake.
    Használt az más téma. Ott kifejezettem megéri a Haswell ill. még a 1155-ös -Sandy/Ivy bridge- is. DDR3 ill. 4 között jelenleg még nincs nagy különbség, ez később lehet inkább előny. 650 pedig kb. 15%-al lehet erősebb egy Haswell i5-nél.

    AMD Zen-el meg az a baj, hogy alig tudni róla valamit. Év vége fele jön, AM4 foglalattal együtt, ill. elsőként majd egy APU jön nyár környékén. Remélhetőleg villantanak majd valamit az Intellel szemben, ami versenyképessé teszi a piacon.
    VGA-ból megvárhatod, de abból mindig jönni fog valami új. Kijön a Pascal rá fél évre bejelentik, hogy 1 év múlva jön a köv. generáció és így tovább. Ez ilyen ördögi kör. ;] :))

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák