Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz jim bcs #100642 üzenetére

    Még nem vettem meg, hétfőn jön a monitor, szóval van idő bőven...
    :D

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

  • Lámafans

    aktív tag

    válasz jim bcs #100642 üzenetére

    Rengeteg bolt nem adja meg a garanciát, pl az aqua 1év garit ad a SF tápra. Lényegében azért nem ajánlott, mert a Sf +2év garit ad, rendben felőlem.

    (#100534) Lámafans válasza JanR (#100532)
    Röviden a összefoglalva ezt írtad: a GTX970 nem elég 2 monitorhoz oda GTX980 kell, remélem ezt nem gondoltad komolyan, még jó hogy nem quad sli-t írtál.

    Ilyet nem írtam. Ne fogalmazd át amit írtam kérlek, mert ez kifejezetten rosszúl esik.

    - Pci-os ssd-k túl vannnak árazva pénzkidobás: azt tedd hozzá, hogy otthoni felhasználásra, aki ezzel keresi, a kenyerét az egy nap alatt behozza az egész gép árát.

    Játékra volt a gép, tehát semmi haszna nincsen neki játékoknál +25k-t költeni egy ssd-re. Aki meg megkeresi 1 nap alatt az árát az más tészta, annak a gépét álltalában a "nagyokra" bízom.

    "- Táp: Feleslegesen drága: ez ok, de akkor miért is nem elég egy 450-es? Megvetetnél vele egy 550-est?"

    Hát azért 1 gtx 980ti alá, igen is betenném az 550-est. De szerintem elég sokan mások is.

    "- Gigabyte GA-B85M-D3H + i7-4790: ez is haswell refresh, ide miért nem hangoztatod, hogy bios frissítés kell, vagy csak a refresh i5-ökhöz kell"
    Mivel írta, hogy nem fogja fejleszteni gondoltam, összerakatja valahol. De ebben valóban igazad van, elsiklottam felette.
    De lényegében akkor olvasgatok még, ebből ne legyen probléma.

    Raidel még mindig nem tudom mi volt a gond. Kérlek fejtsd ki, mert szeretnék okosodni :K

    [ Szerkesztve ]

    Ha kérdésed van , kérlek az adott topikban jelezd, ne küldj szakmai kérdésekről PÜ-t.

Új hozzászólás Aktív témák