Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Szimpatikusnak tűnik a T Phone új generációja

    ma A Telekom saját márkás modelljeinek új generációja jelentős előrelépés az első T Phone-okhoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák

  • új kérdező

    csendes tag

    Sziasztok!
    Megint itt vagyok, tele kérdésekkel. Rájöttem, hogy 200k-ból már egy 4. generációs rendszert is összerakhatok. Ehhez kell a segítségetek.
    Intel Core i5-4570 processzor
    Kingston 2x4GB DDR3 1600MHz KHX16C9B1RK2/8
    Samsung 120GB MZ-7TD120KW SSD
    MSI GTX 660 2GB DDR5 N660-2GD5/OC videokártya ( a pcx-nél nem tudom, miért nincs twinforce-s)
    Gigabyte GZ-X3 (ez a ház egy alternatíva még nincs döntés, hogy melyik lesz)
    Chieftec CTG-550-80P 550W
    Eddig ennyi. Ha az eddigiekhez van vélemény azt is írjátok le.
    Az alaplap kimaradt. Ahhoz kellene jobban a segítség. Melyik gyártó Asus vagy Gigabyte stb?
    A gigáról hallottam jót és rosszat is. A memóriáknak a CL9-et minden alaplap tudja vagy nem? Olyat is olvastam, hogy nem tudta a user a cL9-t csak a 11-t beállítani. Milyen chipset H81, B85, H87? Mi a lényeges különbség közöttük ami engem érinthet akár a jelen összeállításban? Néztem van ahol 3 van ahol 6 audio csati van az alaplapon. A 3 csatis felismeri, hogy mi van beledugva és az szerint konfigurál, konfigurálható? Ha van nekem egy 5.1 analóg audio rendszerem ami 3 sztereo jack-ből áll azt ha bedugom a 3 csatis mind a 3 csatijába akkor megfelelően fog szólni?
    A válaszokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák