Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nimfas

    addikt

    válasz vvega30 #176734 üzenetére

    Ez pont olyan, hogy jelenleg egy Asus Z97-pro lapom van.... de soha az életben nem húztam se a procit, se a VGA-t. Ha úgy nézem pénzkidobás volt a dolog.
    Max a stabilabb feszültség értékek lehetnek amik számítanak egy belépő szintű laphoz képest.

    Most cserélnék én is gépet, de ha maradok a józanság talaján, ami nehéz.....
    akkor DDR4-ben gondolkodnék, mert alapból a ram és az alaplap is drágább, és gyakorlati haszna szinte semmi.

    Kértem itt is segítséget, de annyi opció fel lett ajánlva, (8 féle alaplap, 8 féle hűtő, táp stb...) én meg jópár éve nem nézegettem az alaplapokat, hűtőket, procikat, tápokat.... hogy teljesen el vagyok veszve, azt sem tudom mi az eltérés egy azonos alaplap nevében szereplő 1-1 betű eltérés miatt a lapokban. :)

    Kértem egy boltból is ajánlatot, amit meg is kaptam, vízhűtéssel, Z-s lappal, komoly vga-val, a kérdés hogy kell-e nekem vízhűtés, meg Z-s alaplap, meg "maxi" táp.
    Lehet ha Gigabyte Z790 lap helyett egy AsRock lapot és a 850W-os (58eFt-os) táp helyett másikat nézek kapásból leugrik az árból közel egy 100-as. :DDD

    Nem a pénz a fő szempont, mert ha lesz új gép egy jó pár évig nem nyúlnék hozzá megint, de azért nem a fán terem (sajnos) nálam sem.

Új hozzászólás Aktív témák