Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gypatrik13

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kerdves ismerősömnek szeretnék ajánlatot kérni. Én is itt kaptam 1-2 hónapja palfitomi topic gazdától. Ezúton is szeretném mégegyszer megköszönni! :) Teljes mértékben meg vagyok elégedve az ajánlásával :)

    Főként 3d nyomtatás, és multi játékok a cél.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    3D nyomtatás, játékok(multik, főként cod Warzone, diablo2 resurrected stb)
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Tv, monitor arra nincs szükség, 60hz ami most van, ha ebből a budgetből kijön, akkor 120hz-re növeli később
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Mindenre, processzor, alaplap, ram, táp, vga, ház,
    4. Mennyi a kereted rá?
    300-350k
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Nem támogat
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    A gépháznál lenne annyi, hogy az oldala üveg legyen, és az rgb sem árt ha belefér még ebbe az árba.

    Nagyon szépen köszönöm előre is :)

Új hozzászólás Aktív témák