Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chester91

    senior tag

    válasz palfitom #161108 üzenetére

    Szia!

    Nincs érdemi difi, így ezért döntöttem az IGP-vel szerelt darab mellett.
    Ramban igaz, véletlen rosszat írtam, a 2*8Gb-os modult akarom megvenni.
    VGA ahogy írtam is, mindenképpen használt lesz, ennyikért egyiket sem venném meg újonnan, és már 40-60 között beszerezhető az RX580, annyit meg talán megér
    SSD+Táp+Proci hűtő: tudom-tudom, de a feleségemnek az a hűtő tetszik, SSD-ben meg nem sok difi van ebben a méretben az NVME/PCIe egységek között, ha meg már egy új gépet rakunk össze, nem akartam SATA3-asat, ennyi flancolás belefér :D A tápnál meg mindenképpen 80+ Platinumot akarok, hogyha később nagyobb fogyasztású eszköz belekerül, akkor ne ez legyen a szűk keresztmetszet.
    Alaplap: mindenképpen integrált wifiset akarunk, mivel távmunkázunk, és nagy adatforgalmat bonyolítunk le, ha esetleg a vezetékes szolgáltatás megadja magát, a lehető legjobb wifi képességre van szükség, ami gond nélkül együttműködik a rendszerrel, korábban számtalan usb-s stickkel volt gondom, az én gépemben pedig jelenleg egy TP-Link Archer T6E van, de ha már veszünk, akkor inkább integráltat vennék, és olyat ,ami AX képes, mert itt a küszöbön a technológia szélesebb elterjedése.

    „Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

Új hozzászólás Aktív témák