Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibor72

    tag

    válasz tasiadam #9592 üzenetére


    Kicsit nyugodtabb vagyok, hogy a gyári firmware-t lecseréltem sok másikra, míg találtam egy olyat, ami élhető is, a távirányító funkciói is működnek, nem csak egér és billentyűzet.
    A95X F3 Air II (L3) most egy google android tv-t futtat, vélhetőleg a fentebb említett videóban szereplő "opciók" nélkül, habár orosz "barátaink" - sajátos igényeit eltávolítva- maradt egy viszonylag tiszta android 11, amin Kodi, illetve SD kártyáról CE fut. Mivel van egy Mi Box S is, és kijátszottam magam ezt el is fogom adni, kipróbálom még a CoreELEC 21-Omega verziót kíváncsiságból, bár esetemben nem fog hozni semmit.

    Viszont az feltűnt a héten, hogy Kodi alatt az eddigi 720p helyett, 1080p ben fut a Disney+(viszont csak 720p-t ír ki infoban) . Nem tudom, hogy az android okozta e, vagy a frissítés a Disney+ addonban, de működik. Sajnos azt sem tudom, hogy magasabb felbontásban hasonlóan viselkedik e, de van egy olyan opció is a beállításokban valahol, már néha elveszek benne, hogy a felbontást igazítja a kijelzőhöz, jelentsen is ez bármit.

Új hozzászólás Aktív témák