Hirdetés

Aktív témák

  • Sasfióka

    csendes tag

    Kerestem, találtam is sok hozzászólást, de nem konkrétan az én kérdésemre...

    Szóval van egy PIV 2,0 GHz-es NW-s procim, egy GF4MX440 videokártyám (ezt is cserélem hamarosan), 1024 MB DDR333-as ramom (ami most 266-on megy...), hangkártya, lan. Van a gépben dvd, cdíró, és szándékozom ebben a hónapban egy dvd írót is vásárolni. (Valszeg a dvd meghajtó helyére) Ja és egy Maxtor 60 GB-os 7200 rpm-es vinyó

    Most van egy abit BD7II-es lap, ami úgy döntött, hogy tönkre akar menni. Szóval keresek egy lapot, néztem már ezer honlapot, és most tőletek is megkérdezném, hogy MILYET vegyek?

    Ami fontos:
    - 5 PCI Slot (a négy már nagyon határeset, szóval ha megoldható...)
    - RAID (mert szeretném a gépet ''RAID''-ra fejleszteni)
    - DDR333 (Legalább)
    - INTEL chipsetes (mert sok jót nem olvastam a via & sis vs. intel p4 kapcsolatáról...)
    - USB 2.0 (igaz, ha csak ezen múlik... :))
    - Nem kell agyonintegrálva lenni, lan + hang még elfér rajta (úgyis kikapcsolom. :))

    Talán kb ennyit szeretnék. Nekem az ABit bevált, de a honlapján van olyan lap amit itt szerény kis hazámban nem igazán találtam meg... :) Szóval nekem olyan lap kéne ami beszerezhető, és nem kell rá hónapokat várni (mondjuk 2-3 nap alatt be tudják szerezni) mert a másik lapom teljesen KO és nagy szükségem van rá...

    Ui: Lehet, hogy procit is fogok fejleszteni ha jönnek ezek az új Intelek, szóval az sem baj, hogyha azt is el fogja vinni :)

    SF

Aktív témák