Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BomiBoogie

    MODERÁTOR

    válasz bluyoo #61797 üzenetére

    A Broadwell fogja képviselni a hagyományos vonalat, így bár az IGP-jét gyorsra tervezi az Intel, de a processzormagok órajele is a megszokott szinten lesz. Emellett ez lesz a tuningolható asztali opció, hiszen a Skylake összes asztali verziója szorzózáras.

    vagy

    Az Intel ezt a váltást okkal tervezte így, hiszen akár törölhették volna az asztali Broadwell startját, de felismerték, hogy ez a termék jó kiegészítés. A Skylake előnye, hogy a Broadwellel ellentétben tényleg támogatja az OpenCL 2.0 és az érkezű új verzió összes újítását, így portolható rá az új generációs konzolokon használt Havok middleware is. Ez lehetővé teszi a fejlesztőknek, hogy a konzolok integrációjához tervezett fizikai szimulációkat ne kelljen kényszerűen kikapcsolni, így ezek szimplán átmenthetők PC-re.

    Most akkor melyiket válasszam? :O :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz bluyoo #61797 üzenetére

    Most is van kavarodás ki mit vegyen, ezzel meg hogy szinte egyszerre érkeznek végképp odavágják az ember elméjét, bár annyira nem vészes eligazodni mivel a Broadvell tökéletes komolyabb játékos gépek alá, a Skylake meg ugye a konzol integráció miatt jön és irodai/htpc netán általános felhasználásra lesz jó, viszont ezt eddig is megoldottuk egy szérián belül mert megvolt mindennek a helye. Ezzel a szép katyvasszal nálam kezd betelni a pohár mivel én elég sűrűn cserélem a fő elemeket. Mélyen elgondolkoztam és a következő váltásom meglehet hogy X99 lesz, nem mintha szükséges lenne de ott tovább bírja egy széria mint a mainstream vonalon.

    (#61800) BomiBoogie
    :DDD Neked a Broadwell fog kelleni de csak és kizárólag a DDR4-es slottal rendelkező, nehogy az eleinte érkező DDR/DDR4 kombót vedd mert az halott lesz már az elején.
    Nekem is most lett tele a tököm az egésszel így nagyon elgondolkoztam az X99-en, amennyit én cserélgetek lehet hogy ez lesz a megoldásom.

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák