Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz komyka #52721 üzenetére

    Komyka - Szívesen!

    Bluyoo - "Már kezdtél hiányozni!" - Megtiszteltetés, mint ahogy BomiBoogie korábbi érdeklődése is. Mindkettőtöknek: :R :R

    "Hát ez a fránya demokrácia nem engedi hogy ....!" - :((( De sebaj, majd ha sikerül pápává választatnunk Téged (meg persze a világuralom, meg stb.), akkor bevezetjük a bluyookráciát... :K

    Anytime - Welcome back!

    Igazából az történt, hogy mint tudjátok nem tudok írni-olvasni, s eddig a Vezérigazgató Úr által kölcsönadott titkárnők olvasták fel nekem/Nekik diktáltam le a hozzászólásokat, de azóta mindegyik visszaszökött Bluyoohoz... :((( (Bizonyára Ők terjesztették ezt a "beszáradt tinta"-pletykát is, de ez csak rágalom... ...jut eszembe, nem tudjátok hol tudnék nagy tételben baráti áron Viagrához jutni :F )
    Tehát egy ideig nem tudtam a fenti okok miatt írásban kommunikálni, de aztán a Vezérigazgató Úr nagylelkűen küldött nekem egy titkárnőt... (A külseje és a gépelési sebessége alapján azt gyanítom, hogy igazából takarítónő volt, de nem panaszkodom, jobb, mint a semmi, aztán majd a legközelebbi casting után majd "elkapom a lepattanót"... :U )

    [ Szerkesztve ]

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák