Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    Hello!
    Sok olvasgatás után úgy döntöttem hogy Asrock z77pro4-et veszek, és itt köszönném meg a sok információt nektek. Több webáruházban a specifikációk között AMD processzort írnak ehhez az alaplaphoz. Nem értem miért? Tudomásom szerint ez az alaplap az Intel ivy bridge processzorait támogatja. i5 3570K-t szeretnék beletenni. Elégnek érezném a pro 3-at is, de izgat a virtu mvp és a pro3-mon nincs DVI. Sosem volt két vga kártya a gépemben, most sem tervezem, de látom hogy a pro4 támogatja a crossfire X-t. Ha jól tudom ez az AMD kártyákra vonatkozik, az Nvidiára pedig a SLI. Nekem egy nvidia 560 gtx van, remélem egymagában simán működni fog ebben az alaplapban.
    Off topic kérdésem is lenne Bluyoo-hoz, akitől olyan sokat tanulhattam itt. Írtad hogy "szénné húzott" E8400-ast cseréltél le. Nagyobbik gépünkben is ilyen működik, helyette lesz 3570. E8400 átkerül a kisebbik gépbe ahol Diablo3-at kell kiszolgálnia. VGA kártyát kell vennem az E8400-hoz. Csak nvidia jöhet szóba. Kacérkodok az 550Ti-vel, de félek az E8400 nem bírja kihajtani és fölöslegesen költök el 30000-et. Vajon melyik az az nvidia kari amit éppen kihajt az E8400? Hozzáteszem sajnos csak C0-ás a lábkiosztása szóval csak mértékkel lehet majd húzni, eddig nem is volt egyáltalán.
    Előre is köszönet minden válaszért.

Új hozzászólás Aktív témák