Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz amol #6081 üzenetére

    Mondom nem az alap dolgokkal van bajom, index, zebra stb.

    Amúgy abban igazad van, ha mindenki betartaná az idióta szabályokat is akkor kevesebb baleset lenne, de pont azért mert idióták "nem" lehet őket betartani, azaz ha mondjuk el akarsz jutni A-B be nem mind1 az a +félóra sem, amit idiótaság miatt töltesz el a kocsiban, főleg ugye hogy nem egyszeri alkalomról van szó.

    Azonkívül veszélyes is ez. Jártam már úgy hogy ismeretlen úton mentem, kint volt a 40 es tábla. Mondom ok akkor 40-50 el megyek, egyszer csak vége. :Y mondom akkor most ez mi is volt :F , mások meg hasonló szitu, 30 meg kanyar lakotton belül, mondom ok, 60 körül mentem, visszavettem a lábam a gázról, de csakugyan bele kellett fékeznem mert olyan kanyar volt ami tényleg durva. Szal a következetlenségnek ilyen oldala is van.

    "Azt pedig ki dönti el hogy melyik szabály idióta, te?"

    Igen:), jobbanmondva aki mondjuk egy útszakaszon nap mint nap jár, az jobban el tudja dönteni melyik az idiótaság meg melyik nem, annál aki egy íróasztal mögül azt mondja, hogy na srácok oda dobjatok ki egy 30 as táblát aztán álljatok be trafipaxolni.

Új hozzászólás Aktív témák