Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz fjudors #49103 üzenetére

    itt a cikk, szerintem linkeltem már (nem találom most, hogy végül mennyit kapott)

    "Az ügyészség a férfit halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétségével vádolja, amely 1-5 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. A vádhatóság végrehajtandó szabadságvesztést indítványoz a szabadlábon lévő büntetett előéletű vádlottnak."

    nem jól emlékeztem, mert ennek is volt priusza, viszont ha lenne precedensjog, akkor fel lehetne ezt használni szépen: hozzácsapni az eltiltás alatti vezetést és a mobilozást, valamint a +1 halottat és sérületek aztán kimatekozni minimum 20év letöltendőt... :U

    ui: itt egy másik eset, ahol szintén közrejátszott a gyorshajtás ...itt is úgy tudom 100fölötti tempót állapítottak meg és az autós nem kapott komolyabb büntetést... a tapasztalat azt mutatja, hogy ha lakott területen belül valaki 50 helyett ilyen 100-150-es sebességgel szenved balesetet, ott ezt simán erősebb súllyal mérlegelik (mivel a megengedett sebességgel elkerülhető lett volna, valamint kisebb lett volna a személyi/anyagi jellegű kár)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák