Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz dugo_ #45832 üzenetére

    En azert hivtam ki, mert a masik le akart lepni, illetve mondta h nem ismeri el. Persze mire kijott a rendor mar elismerte volna, de ismerve a biztositokat jobbnak lattam ha, lepapirozzak rendesen. A rendor meg azt mondta, hogy ha nem fogadom el siman a keksargat, akkor engem is megbuntet. Na mind1, itt tortent: [link]. Az ipse nem kanyarodott le balra, hanem tovabbjott a lezart reszen egyenesen, en a jobb savban voltam, kovettem a savelhuzast, amikor nekemjott bal oldalrol. A rendor meg megallapitotta, hogy mogottem jott a masik auto, csak en keresztezodes utan rogton lementem a jobb savba es onnan visszatertem a zarovonalon at. A masik fel meg elismerte, hogy rament az elzart teruletre. Igy o kapott 20k buntit, en meg 30k buntit es 7 pontot, mert zarovonal+elsobbseg es elozesi szabalyok megsertese.
    Kifogasolasnal nem nagyon izgatta, hogy ez a sztori nem eletszeru es meg arra sem kene szamitanom, ha valaki lezart teruleten keresztul jon. A zarovonalra meg azt mondta, hogy mivel nincs feknyom ezert barhol tortenhetett a koccanas. En valahogy nem ertem, hogy ha barhol tortenhetett, akkor egy tagadas es egy allitas mellett hogyan tudja biztosan megallapitani a zarovonalon atlepest...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák