Keresés

Hirdetés

  • Problémák a Samsung 3 nm-es node-jával

    ph Egyelőre elég gyenge, 20 százalék alatti a kihozatal a koreai cégnél, ezt szeretnék októberig 60%-ra növelni.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sotho #36952 üzenetére

    csomószor így engedek át gyalogost: lassítok már messzebbről, intek neki, elindul, miközben gurulok lassan a zebra felé (meg is tudnék állni azonnal, ha olyat gondol és nekikezd táncot járni előttem), visszateszem 2esbe és ahogy áthalad előttem, mehetek is tovább megállás nélkül... ő is mehet a dolgára, nekem meg meg se kell állni, csak lassítani... gyalogosként viszont asszonnyal azzal szoktuk újabban szórakoztatni magunkat, hogy zebránál állva tippelgetünk, hogy hány autó húz át előttünk, mire 1 hajlandó átengedni :D ...ma is volt, hogy balról megálltak, majdnem a zebra feléig elértünk már, de azért a jobbról érkező áthúzott még az orrunk előtt nagygázzal

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák