Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz kételkedem #18697 üzenetére

    jaja, olvastam... egyet is értek... hát a tegnapi jelenet megért volna még egy képet... a padkát meg az út egy részét rendesen összevérezte a sérült... elég rondán nézhet ki most...
    az a durva, hogy semmi papír nem kell ehhez az elektromos sz@rhoz... és a 65éves ittas papika mondjuk amíg normál esetben kb 10km/h sebességgel bírja tekerni a kocsmából hazafelé a hagyományos bringát, addig ennek húzhatja 3szor annyival és ebből van csomószor baj... lassú sebességgel ha eldől, mondjuk 1-2 folttal gazdagodik, de 30körül már lehet rendeseket fikálni... (könnyen lehet súlyos/halálos egy idősebbnek...) estem már bringával kanyarban úgy, hogy az út földes volt, csúszott és kanyarodáskor elveszítette a kerék a tapadást és a bringa kicsúszott alólam... tompítottam az esést, ahogy bírtam és elég jól megúsztam... de egy lassabb reflexekkel rendelkező rutintalan idősebbnél ez más... (rutint arra értem, hogy 10km/h-s tekerés helyett már 30-cal száguld önfeledten... időnként majdnem öntudatlanul, mindenféle erőfeszítés nélkül...)
    simán kötelezővé lehetne tenni ehhez egy kresz/rutin/forgalmi hármast...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák