Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyikszi

    őstag

    válasz fatal` #56806 üzenetére

    "magyarkozut @scrapy8012 kb. 20 métert előregurult, de végül nem hajtott el, rendőrségi eljárás van vele szemben."

    Csak előregurult. Első hszben a választa a közút adta. Tudom, sok hsz volt. Remélem megfingatják. De tényleg soha nem értettem az ilyen f@rgeket. Rohannak, sietnek, aztán megállnak. Akkor most mégse sietős? Bár lehet volt előzménye, amiről nincs felvétel, de akkor se csinálok ilyet bakker.
    Aki meg nem tartotta be a követésit, az is menjen a fenébe. Tényleg nehéz egy normális követési távolságot betartani?
    Ma is futottam bele ilyen gyökér Suzukisba (nekem is az van, de sajnos ettől még vannak gyökér vezetőik), kb. 1 méterre követte az egyik autóst, persze alig haladt előrébb, amikor eszetlenül előzött engem is. Sokáig képben volt, mondtam is a Feleségemnek, hogy ha az előtte lévő nem is hirtelen fékez, hanem csak intenzívebben, akkor is már bele fog menni. Aztán mi elkanyarodtunk.

    ''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Új hozzászólás Aktív témák