Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Reggie0 #54709 üzenetére

    Minden szabálysértésnek és bűncselekménynek van egy "tól-ig" büntethetősége. Ha beleszólásom lehetne a döntési folyamatokba az tutkó, hogy a bedrogozva vagy hulla részegen okozott személyi sérüléses baleseteknél automatikusan az "ig"-et kapná meg az illető. Tőlem aztán nyugodtan jöhetne térden csúszva zokogva elém a családja rimánkodni nem érdekelne. Nem kell inni nem kell drogozni és pont. De főleg nem kell ezek után kocsiba ülni. Aki megteszi remélem mind egy öles fára tekeredve végzi kilógó belekkel legyen rokon barát ismerős vagy idegen az illető. Nem kár érte. Akinek ennyi esze van azért egyszerűen nem kár. Az ilyen embert egyáltalán nem sajnálom, egy pillanatig sem. A beherbálozott fittipaldit sem sajnáltam egy pillanatig sem aki nekibaszta a kocsit az oszlopnak fél éve és ottmaradt. Megrántom a vállam és letudom annyival a dolgot, hogy biztonságosabb hely lett a világ nélküle. Oszt' ennyi. Nem kell ezzel egyet érteni, de én így gondolom. Vannak dolgok amiben megengedőbb és szociálisan érzékeny vagyok de amikor szimplán leszaromságból valaki mások életével játszik orosz rulettet az utakon az nem tartozik oda.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák