Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz dragonfx #4946 üzenetére

    Enyém meg marad papíron 1.3-as... komolyan mondom ha vmi 100e körüli összeg lett volna a papírmunka egye fene megcsinálom de azért 700e regadó utána műszaki vizsgálat (nem műszaki vizsga hanem megnézik, hogy az átépítés milyen...) stb... vicc az egész... Mellesleg teljesítményadót eddig is 103 ló után fizettem hiába nem volt annyi de ez is az magyar állami rendszernek köszönhető. Megvettem jeleztem, hogy nem 75kw csak 55kw... eredetvizsgán szóltam, átíráskor szóltam de nem tudnak semmit sem csinálni mert annyi van odaírva akkor az annyi de ha átírtam akkor már ők is át tudják írni azaz átírom kedden reggel, megkapom szerdán a forgalmit, törzskönyvet amire elment x ezer forin majd csütörtökön bemehetek és akkor átírják majd pénteken megkapom a javított forgalmit és törzskönyvet... jah és persze amikor megyek átíratni viszem az előző tulajtól kapottat... ez röhely...

    Jó mondjuk az sem gyenge, hogy ha az 1.3 helyett 1.2-es motort rakok bele és papírokat is megcsináltatom az állam fizet nekem ;]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák