Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaciG

    addikt

    válasz mephi666 #43103 üzenetére

    Lehet a bringás holttérben volt, ezt a videóról nagyon nehéz biztosra megállapítani.
    A másik pedig, hogy a kresz bizalmi alapon működik. Vagyis ha nekem elsőbbségem van akkor nem lassítok vagy állok meg, hátha jönnek. Jelen esetben pl. ha jövök, nekem zöld a lámpa, egy pillanatra odanézek ,látok az út szélén tekerni két biciklist és gyalogost sehol, akkor megyek rendesen, hiszen a biciklissel szemben elsőbbségem van, és az előbb említett bizalmi elv miatt feltételezem hogy megáll. Megáll, márcsak azért is, mert feltételezem, hogy nem akar meghalni és van annyi esze, hogy nem teker ki az autó elé, pláne úgy, hogy még elsőbbsége nincs...
    Persze ez nem azt jelenti, hogy szándékosan üssük el a másikat, de nekem sokszor a tököm tele van mikor azt hallom ,hogy "vigyázzunk a bringásokra" ,de kérdem én, minek vigyázzak rájuk ha ők xarnak a saját biztonságukra és saját magukra nem figyelnek, de mástól elvárják? Nah hagyjál mán...
    Pár hete láttam facen egy olyan képet, ahol egy bringás mutogatja mennyi a másfél méter, és hogy őt legalább ennyi ráhagyással kerüljük. Most őszintén, ti mennyiszer láttok olyat, hogy ha egy kerékpáros megelőz egy másikat, akkor legalább másfél métert hagy ? :U És akkor még arról nem is esett szó, mikor centikre kerülik a gépjárműveket, de persze, megint csak mi vigyázzunk, mert nekik nem kell. Hát ki a tököm a sérülékenyebb, én a gépjárműbe, vagy ő a bringán? :W

    [ Szerkesztve ]

    BANZAII

Új hozzászólás Aktív témák