Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz _seth_ #349 üzenetére

    Egy eredményekben gazdag nap,a topic címéhez illően. :R :))
    Én az ilyne kikanyarodok dolgát megkönnyítem azzal hogy ne csaka látvány a hang is (zene+visszaváltás ;] ) felhívja figyelmét, ott és akkor neeeeeeee kanyarodjon ki.

    Néha azért sjnálóm hogy nem egy olcsón javítható terepcsibe ülők 300lóval miegymás(igen amelyik körbe krómcsöves :DDD )...mert páran szarul járnának, véletlen elfelejtenék fékezni, avgy netán nem megy megfelelő tempoba akkro besegítenék neki :R ....ha nincs zebra akkor a gyalogosnak sincs elsőbbsége...magyarázhátná az elsőbbségét majd a kórházba 2 műtét között. :R

    Szint emindnehola városba zebrán megyek át nagyrészt nekem kell átszaladnom futnom, meghuzni lépteim, hogy a seggem nehogy felüljön egy motorháztetőre... :((( ....a taxisoka legszemetebbek, érthetetlen utas nélkül miért sietnek, pláne ugy tudják nekik az a munkaeszközük, ha megsérül szervíz lezs belőle, és nem tudnak dolgozni egy darabig....néha érdemes lenne 2 téglával megrakott hátizsákkal járni, és amikor iylne szitu van átsietek az véletlen elejtem az út közepén mondjuk :C :DD

    u.i.:Mekkora volt az a törés?

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák