Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    sose értem meg, miért jobb egy vélt vagy valós sérelem után anyázás-továbbállás helyett visszamenni és pampogni? reggel hajtok be a Lidl tök üres parkolójába, ott szoktam lerakni az ótót újabban. se tábla se semmi szóval elvileg jobbkéz, gyakorlatilag meg ott mindenki leszarja. de amúgyis a pótos IFA elfér keresztben, akkorák az "utak" ott. megyek egyenesen hogy beálljak a kisebb útrol meg jön ki a taxis, lementem balra hogy elférjen (3 autó elfér egymás mellett itt, akkora) de nem veszi a lapot és ledudál majdnem belémjön. se előttem se mögöttem senki. beállok hátra erre utánamjön és elkezd pampogni valamit. intettem neki hogy jól van menj a francba haver aztán fél perc után abbahagyta. (amúgy ez valami olyasmi mint mikor a csivava nekimegy a dobbermannak mert nem méri fel a helyzetet? valami ötvenes-hatvanas ősz faszi volt, én meg feleannyi és 2x annyi kg) kiszálltam, egy fickó egy másik kocsiból odaszól nekem hogy nem kéne otthagyni a kocsit, mert még visszajön... mondom mi baja volt de ő se tudja. ("talán gyorsan jöttél" - amúgy ez nem igaz). hozzátete hogy a taxisnak úgyis mindig igaza van. aztán végülis máshova álltam át, nem hiányzik hogy egy paraszt meghúzza az ép fényezést. Mikor egy hülyegyerek a piroson jött ki elém mikor nekem nyilas zöld volt, akkor se mentem oda pampogni... (nem véletlen van a kreszben hogy ilyenkor kerüljük a konfliktust, ne akarjunk rendszabályozni, önbíráskodni)

Új hozzászólás Aktív témák