Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz #64791808 #27915 üzenetére

    az nem előzés. sávváltás. párhuzamos közlekedés tudod. a KRESZ csak a cikázást bünteti.

    Amúgy meg: jobbra tartást sem ismerik az emberek. azzal indokolják a belső sávot, hogy majd (5-10km múlva) nekik ebben a sávban kell lenniük lekanyarodás miatt...
    tudtommal: lakott területen kívül kötelező. lakott területen belül ha van legalább két sáv akkor is. NEM?

    Szóval nem előzés. Nekem szimpatikusabb a külső sáv és amúgy is jobbra tartás van hogy ne akadályozzuk a forgalmat. ÉS ha más a külső sávban vagyok haladok.
    M3-as(befele pestre): vicces, hogy a külső sáv az ami mindig legjobban halad (kivétel ha van ott egy busz). Én mindig a külső sávban haladok végig. nekem nem ciki a külső sáv... csak haladjunk!

    engem tegnap egy másik marha paráztatott be.
    Egyirányú utca párhuzamos közlekedésre alkalmas. ő a külső sávban, én a belsőben gondoltam megelőzöm úgyis lassít. erre a barom balra akart bekanyarodni. gyorsan ráléptem a gázra és inkább eltűntem onnan. Ugye nem kell magyaráznom mi volt a szabálytalan, és közveszélyes? picsába már hogy az emberek többsége nem tudja hogyan közlekedünk egyirányú utcában. Remélem máskor egy kamion/busz fog elmenni mellette és ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák