Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Debrecen: böszörményi-füredi kereszteződés: 33-as irányából a fürderiről kanyarodtam be a böszörményire balra, autók álltak a böszörményin végig, nem is láttam a végét és mit csinálnak a barmok? ahol bekanyarodok ott ugye összesen 5 sáv van, középen a balra kanyarodónak ahol álltak is páran nem is ez a lényeg hanem ahogy haladok a szemközit sávból átjön egy autó a záróvonalon keresztül az én sávomba ugye menne a balra lekanyarodóba és nem bírja kivárni, hogy eljosson odáig, ok egy kikanyarodott elém ilyet már láttunk és csak kb 60 centire jött át a sávomba de nem telik el 3 másodperc egy ökör már kb 1,5 méterre belóg a sávomba azaz majdnem teljesen, dudálok rá kb 2 másodpercig, hogy eljusson a tudatáig persze az ilyennek nincs értelme de, hogy ezután még egy harmadik is átjön a sávomba... ekkora hülye balf.szokat még nem láttott a világ, hova a p.csába kell ennyire sietni...

    A kerékpárosokat is kezdem unni akik abból a hülye fajtából valóak: ugye áll a sor és a sor mellett eljön elém, motorosnál sem szeretem de velük nincs gond mert gyors és mire akadályozhatna már alig látom... de a kerékpáros nem és ha ő egyenesen menne én pedig jobbra kanyarodnék akkor várhatom míg elhúzza a b.lét előlem, ha nő akkor szökdécsel is mint egy veréb ha öreg akkor várjam meg míg kézzel beigazítja a pedált és felszáll... ha én AUTÓ-val képes vagyok kibírni a sorbanállást akkor egy hülye kerékpáros is bírja már ki... ha pedig eljutnának addig, hogy az esetek 90%-ban jobban jár ha felmegy a járdára akkor egészen jó lenne a közlekedés :)

    Buszos is úgy volt vele, hogy ha már két sáv van akkor kihasználja teljes szélességében kanyarban igaz, hogy én ott voltam a belsőben da azt néztem, hogy már a szemköztiben vagyok 30 centire mert lezúzza a kocsim oldalát...

    Suzuki swift 1: főúton.. miért is a városban nyitna az ilyen üzletet neeem neki a főút mellett kell nah: 35-ös böszörmény előtt kb 1,5 kilométerrel van egy zöldséges persze parkoló vagy valami megálló hely nincs csak az út szélén parkolnak ahol éppen elférnek... szal suzuki már 2 kilométerrel korábban kiteszi az indexet és lassít... lassít... lassít... mint akinek nincs is fékje és azért nem nyomja a gázt, hogy addigra teljesen megáll magától... persze az ilyet meg kell előzni HA nem jönnek szemből folyamatosan... már 50 alatt jártunk amikor végre lehúzódott és benyomta az elakadásjelzőt mintha lenne értelme na mind1...

    Kamion: kb 3x kezdett el indexelni, hogy ő bizony bejönne abba a bizonyos belső sávba és én rendes fiúként villantottam, lassítottam, hogy na haver gyere nyugodtan majd fogta magát és ment tovább... ezt 3x játszotta el utána a külső sáv belassult én meg haladtam tovább.

    Parkoló+daewoo tico+60-as úriember: áll előttem és kanyarodna ki jobbra a parkolóból akarom mondani balra vagyis mégsem mert ő mégis jobbra menne... na ezt játszotta az indexel majd a végén kanyarodott is balra... mit látok? már megint a parkolóban van ahol megtette egy kört (tico... van vagy 2 méter a kocsi az első és hátsó tengely majdnem összeér szal megfordul egyhelyben) utána már határozottan jobbra villogott.

    Hirtelen ennyi jutott eszembe és ez a gondolat még végül:

    ''Ma mindenkinek elgurult a gyógyszere?''

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák