Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tbs

    addikt

    7vége, alsóbb rendű utak, 61es, 51es, és környékük, 980km. Klasszik 65-70nel csorgó az amúgy tök jó és előttük láthatóan üres úton. Felezőt a kerekek közé kapó (így megelőzhetetlen) extramagas Ford Tranzit, egyenesekben 100-110zel, kanyarokban(! nem előtte) (mer' dől a doboz B+!) 60-70re lassít satufékkel. Előszálláson lekanyarodott, láttam a sofőr csókát: max. 20 éves cigánygyerek... Ja, kanyarközepén lassítós is volt még jó pár, meg konstans 70et menő, akit lakott területen kívül kerülgetni kellett, lakott területen belül meg ő kerülgetett (fiatal, vén, ffi, nő - minden volt :( ), volt akivel ezt 3 falun keresztül játszottuk, mire elkanyarodott szegény... A csúcs, az a Szekszárd - Cece útvonalon lévő M6-os bekötőút kereszteződése volt: Szekszárd felől STOP tábla, előttem Szuzukis mami. Megállunk. Elindulunk, csorog. Közben én is STOPpolok egyet, de nincs senki a közelben a nénin kívül. Indulok, gyorsulok - Ó B+ EZ A BAROM BESATUZOTT a kereszteződés közepén és nézelődik, hogy merre is... Fogalmam sincs hogy kerültem mellé a segge helyett... ;]

    Irányjelző használat kriminálisan szar.

    Komolyan felüdülés volt Bp.-re feljönni tegnap délután... :B

Új hozzászólás Aktív témák