Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz bolondember #2566 üzenetére

    Ja meg, aki megveszi így az se lehet kicsit luzer ember :C
    valszeg tudja is csak az alacsony ár csábítja..meg a vétéjííííí 160pávőr :DD
    Amugy végigolvastam végignéztem, és annyit mondok hogy ez egy teljesne gyértelmű dolog, mindne nagyobb városban így pesten is van gyorsulás cosmó helyen, aki meg béna és nem tudja a saját autója határait az magára vessen, a baj csak az nem döglött bele, mert így valszeg fél év múlva avgy még annyi s eújra ilyneben fog nyomulni....
    A trbantos meg egy loll,,,,,trabannttal driftelni....a gyökér :DDD
    Ma is láttam egy kb 18 éves kiscsáveszt egy new slkba....és ahogy huzatta este a semmibe...remélem mihamarabb beleáll valamibe és nem veszélyztetia többit...ilyenkor csak a kocsit sajnálóm, azért kár, az emberért nem :R
    A legpoénabb hogy mindkét honda beborult ezek szerint valszeg sprint racet tartottak és az első később borult be ő meg korábban...tiszta loll luzer emberek, pláne megnézve a havas témát, mire forgatta a mocit a hóban attól nem gyorsul jobban...ökörarcú...140nel hóban városba...ennyir emég én sem avgyok hüly,e ez már enm vakmerőség vagizás..hanem halálfélelem, játék az élettel ugymond oroszrulett..nyom egy satut bármelyik pillbe aztán szerbusz :C ..nem is csoda hogy lelassított a kanyarokba inkább driftelt volna ha már ennyire faxa gyerek...amugy az sehol nem volt 140 még váltást is alig lehetett hallani...meg a tájon látszik közelébe nem volt a 140nek.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák