Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skót

    aktív tag

    válasz amol #13011 üzenetére

    A rendőrökhöz csak annyit, hogy bő egy hónapja megállítottak Debrecenben, nem volt nálam kötelzőbiztosítás csekkje.
    Akkor úgy volt hogy 3e bírság, meg 1-1 feljelentés fater meg ellenem.
    Apám 2 napra rá már hozta is a biztosítás fecnijét, bemutattuk a közlekedésieknél, hogy halihó, van ilyenünk.
    Küldtek is egy levelet miszerint minden ok, ügy ejtve, viszonthallás-csókolom.
    Erre kapunk most nemrég 2 levelet a kedves rendőrségünktől, hogy fatert (ő nevén van az autó) 50 ropira, engem (én vezettem és vezetem azóta is) 15 ropira akrnak megvárni, és ez csak az 50%-a a büntetésnek és örüljünk, mert nem volt még ezelőtt semmi gebasz velünk és csupán ezért nem 130 (azaz SZÁZHARMINC) ezret kell összesen fizetnünk...
    Elvittük megmutatni a levelet miszerint az ügy megyszünt minden jó, de úgynézki ez nem érdekelte őket, uh úgytűnik könnyebbek leszünk 65 fincsi magyar ezressel... köszöm... (vagy rendőr / ügyvédrokon felkeresése lesz remélve, hogy tud segíteni és nem csak a fejét csóválja...)
    Nomost kérdemén, hogy lehet összehasonlítani ezt azzal, hogy pl. valaki 90-el grasszál városban. Ok aláírom vétkes vagyok, mert nem volt nálam, de ez talán túlzás...

    "A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

Új hozzászólás Aktív témák