Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Maxx

    tag

    Ma sikerült lecserélni az autómat, egy jóval biztonságosabbra, hogy megnyugodjak, és tettem egy kisebb tesztutat is vele, mikor kb akkor értem oda amikor a mentők is ehhez a balesethez: [link].
    Most legalább rájöttem miért jó biztonságos autót vezetni, és ezért nem vettem végül hondát(integra, csak neked:D).
    Megyek 100-al a főuton, egyszercsak mögémjön egy 3-as bömös, e46-os(a kis kedvencem, jó értelemben :) )dudál, lámpázik mint az állat, hogy mennyek gyorsabban.Mert szemből jönnek, mellém akar jönni minden állásból, de egyedül ült az autóban egy kopasz kigyúrt f@sz, már jobbról a földön is próbált elmenni, aztán mikor szemből elfogyott a forgalom, mellémjön, ablakot lehúzza, megkérdezi hogy mi van öcsi(47 vagyok, mellettem a feleségem, hátul a gyerek, de öcsizik, mikor legalább 20-al idősebb vagyok mint ő...), mit totojázol?Na mondom anyádat azt, leordítottam a fejét, mivel szembe jó hosszan(legalább 3km-en keresztül, egyenes szakasz)senki nem jött, padlógáz neki, a bömössel lemaradt mint a szar....(volvo s60 2.4t, 240ló).Aztán lámpánál félrehúztam hogy menjen,akkor láttam, hogy ő egy 316-os volt... :DD

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák