Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Khelben #11449 üzenetére

    Jajj, tudtam... jön a sok szentfazék okostojás... igen, mert te mindig két kézzel fogod a kormányt igaz? Bocsi de ha azt írod, hogy igen körberöhöglek már elnézést :)) A mobilt sem kell nézni a felvételhez, egy kis érzék és lehet forgatni miközben az utat nézem mint ahogy tettem is, gyorsan sem hajtottam és szerpentinen sem voltam. Vezetés közben ittál már? Gondolom igen, enni is szoktak az emberek, na ennek a videónak az elkészítése sem veszélyesebb persze lehet folytatni a szokásos szentfazék dumát mint eddig...

    Igen baromi veszélyes majdnem egyenesen haladva egy kézzel fogni a kormányt miközben az utat figyelem és sokkal biztonságosabb 200-al repeszteni mellettem sportmocival ez csak természetes. Bár úgy tűnik neked csak az előzés maradt meg a sebessége nem de hát ez van, tudni kell szemellenzővel élni...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák