Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Szten Márs #9781 üzenetére

    Elég lenne, ha vmi netes cikkben látnám egymás mellett, nem saját képre gondoltam. Egyébként is gondolom kellene egy pár nap összeszokás vele, hogy ízig-vérig össze tudd ugrasztani és ne csak az ismeretlensége legyen a k20d hátránya.

    Hol kezdődik az az obi, amit ajánlani mernétek hozzá?

    Egy öreg úrral (kb 70 éves) beszélgettem, aki múltkor csinálta rólam az igazolványképet, hogy mi a véleménye a mai dslrekről, de nem igazán volt képben, de nem is nagyon érdekelte.

    Neki még asszem vmi első körös Nikon dslr-je volt és tök jól megél a fotózásból, úgy hogy simán voltak nagyon szép A3-as esküvői képek kirakva nála.

    A gyártók meg nyomják itt nekünk a 15, 20 megapixeleket (kompakton mondjuk még jobban kiesik a szemem, mikor meglátom), közben meg csak monitoron bámuljuk, esetleg a4-t nyomtatunk belőle. Hát nekem erre még a 6 Mpx is elég.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák