Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    Szerintetek mit szabad elkérni egy F717-esért minden kellékével együtt? Szeretném eladni (ami helyett a G12, LX5, EX1 trióból lesz valamelyik), csak szegényke régi típus és nem tudom, hogy az általa nyújtott és sokat méltatott minőség ilyen távlatban mit érhet meg egy vásárlónak. Szinte tökéletes, újszerű fizikai állapotban van. CCD-je cserélve lett. Két dolgon koptatott az idő: az akksi élettartama rövidebb már, mint új korában és a 2 GB-os kártyáját is kártyaolvasóban érdemes olvasni, mert nem mindig szereti a gép tudomására hozni, hogy be van dugva az usb. 5 MP-es képei még mindig gyönyörűek. :) (elnézést a hirdetői felhangért, ha valakit zavartam vele, de elsősorban egy árkategóriát szeretnék csak megtudni, ami szerintetek fer érte). Bármilyen segítségért a témában én sem leszek fukar beszámolni a végül választott gépemmel kapcsolatos tapasztalataimról. (ha nagyon sokat tudok írni majd róla, akkor logout-os cikkben, habár nem értek annyira hozzá, hogy legyen pofám berakni oda :B)

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák