Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomsolo

    őstag

    válasz Piftuka #129122 üzenetére

    Az aljzatok és a kábelvégek megfelelőek. Nyilván minden lehetne jobb, de bedugod és vissza se nézel. Egyedül a single PCI-e kábelt hiányoltam.

    Mérerek, reviewk:
    650w
    750w
    engem ez a videó győzött meg

    [ Szerkesztve ]

    Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

  • arcitec

    addikt

    válasz Piftuka #129122 üzenetére

    Piftuka : Ha már végre találtál tápot jelezzed kérlek mifélét ami jó, mert most felépítettem a hűtést, ahogy korábban felvázoltam, most a tápot hallani. Khümm. Hát van egy kis "fémes" venti hang.Nyilván az a hang zajos amit hallani.Eddig elnyomta a többi. Tehát 0.cpu pin cpu.
    1. alaplapi pin y kábelen 1 hátsó + 1 felső. 2. alaplapi pin y kábelen 2 front. 3.alaplapi pin HUB-on 2 HDD venti.Heuréka is így látja már a hubot is.Minden venti egyforma. A Phantek hátsót átraktam előre. Hátra és fentre 2 db Noctua. Lát mindent a bios is, de ügye vezérelni kényelmesen, no meg belőni a szinteket a szoftver-el lehet. [kép] A Gigabyte APP centerén és ezen belül a SIW-el tökéletesen lehet konfigurálni.Semmi előlapi panel nem kell :( . És INGYEN VAN. :K . Sőt 4 féle mód-ot is lehet használni: [kép]

    Szóval a tápot azt lehet lecserélném félpasszív-ra. 650W-ra ki mit ajánl. Illetve kiváncsi fáncsi vagyok mit veszel. Az ár max 50 eft,de persze azt csak azért írom,hogy ne legyen téma a mennyi a keret, mert azért inkább legyen 40-45eft.Azt nem is értem miért terjedt el a keret. Kell ajánlani rétegenként és mindenki azt választ amit akar. Persze a keret csökkenti a felsorolandókat nyilván való. ;]
    U.I: Olcsón akartam,nem is cserélni. Most meg ott tartok, hogy ha már lúdra jutottam, legyen kövér és finom. :B

    [ Szerkesztve ]

    Kereskedőnek akkor se higgy, ha ló legel a sírján!

Új hozzászólás Aktív témák