Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    válasz yakuza.tora #40107 üzenetére

    Na figyelj ide, kb. egy hete hogy egy Kellemetlenül járt Fórumtárnak kigyulladt a vx450, én azóta probálom hanyagolni, de már vzsryl is írta , hogy valaki már gy jön húúúúú kóóóreszer kell neki elvan tőle ájjúlva továbbá már lelettünk ugatva hogy nicns velük semmi baj.

    Továbbá egyet nem értek a gondolkodásodba, hiányolod a személyes tapasztalatot, főleg hang íránt, erre válasz adnak a tesztek amit hidd el olvasunk eleget, de ha van személyes tapasztalat az plusz jó dolog, de kiemel !DE! amit leírtam korábban is csak szerintem addig már nem jutottál han em csak kiragadtál valamit a mondani valómból, na de mindegy.
    Egyik embernél kussba van a másiknál hangos, így mit tegyünk?Ne ajánljuk?Helytálló a sok fanatikus elött?

    Kmolyan érdekelne, te barátom hogy oldanád meg?hm?

    Mert te is csak jössz dumálsz elégedettlenkedsz, csak sajnos mi se tudjuk melyik kórszar van elbaszva és melyik nem.
    Én lecseréltem, mert nem aludtam nyugodtan, ez mrá valakinek valamit ébreszt az agyába, valaki meg leszarja, az emg ugyis azt vesz amit ő akar, csak jellképesen bejönn kérdezősködni, de vissza is olvashatsz, volt egy pár vita lásd mi mellett álltam ki........na de mindegy, tényleg várom használható válaszod, egy olyanra mint tegnap emg nem vagyok kiváncsi, kézzelfogható dolgokra lennék kiváncsi. :U

    Továbbá olvass vissza nekem mi volt vele a bajom, bár leírom meleg volt, ez a kigyulladás meg feltette az i-re a pontot.Volt már olyan hogy mondtuk melegszik rendes szellőzés kell hozzá, erre a tag, őt nem érdekli neki szimpi?Na ekkor micsináljak, vegyem üldözőbe és ne engedjem neki emgvenni??

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák