Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobby G.

    senior tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni telefon ügyben.
    Volt már elég sok telefonom, olcsó-drága, ilyen-olyan, de most speckó igényeknek kellene megfelelnie, ezért kicsit tanácstalan vagyok.

    Tehát.
    Sajnos úgy alakult, hogy a vállalkozásom mellett be kell állnom dolgozni máshová is, így olyan telefonra van szükségem ami:
    1, Fizikai billentyűzettel is rendelkezik, qwerty, vagy csak híváskezelő (mivel gyakran koszos, olajos, vizes a kezem, az érintőképernyősökkel már jártam úgy, hogy nem tudtam felvenni időben)
    2, azért néz is ki valahogy, mert nem akarok 2 telefont fenntartani (munka és pl. tárgyalás)
    3, lehessen emailt és facebook-ot olvasni, írni rajta, mert napjában több olyan üzenetet is kapok (céges) amire illik viszonylag gyorsan válaszolni.
    4, Nem ragaszkodom az androidhoz (kipróbáltam már minden rendszert, bármivel elvagyok), de ne egy ősrégi symbian legyen
    5, kamera nem kell, hogy full legyen, de szükség esetén lehessen 1-1 fotót készíteni vele elfogadható minőségben
    6, az ár valahol 25-30 körül legyen, de nagyon max. 50.
    7, a 6-os pont után talán egyértelmű, hogy inkább használtban gondolkodom....

    Több telefon is szóba került már (Nokia n97, n97mini,e6, BlackBerry-k), de mindegyiknek van egy kevés hiányossága.
    A BlackBerryk felé húzok, de nem szeretnék BIS-t előfizetni, a-nélkül, pedig csak az újak tudják kezelni a mobilnetet. Azok viszont nem olcsók...:(

    Tippek esetleg? :) :R

  • Bobby G.

    senior tag

    Sziasztok! Egy időben gyakran cserélgettem a telefonjaimat, de már jó néhány éve, hogy lehorgonyoztam, nem csere-bérelgetek annyit. Ezt mutatja az is, hogy még csak most látom eljönni az időt, hogy megkeressem az utódját a jó öreg Nexus 4-emnek. :)

    Sajnos az anyagi helyzetem most nem túl rózsás, így a csúcsmodellek kizárva. :(

    A szempontok:
    - jó kamera (tárgyfotózás instára, facebookra, illetve itthoni hobbifotózás, néha gyors jelenetekkel (kutyák), vagy kevés fényviszonnyal nehezítve)
    - megbízható rendszer, jó akksi.
    - régebben szerettem mókolgatni a főzött romokkal, most nem ragaszkodom hozzá, de biztosan nem tudom megállni, ha van jobb a gyárinál.
    - telefonálásra, netezésre, könyvolvasás, facebook, illetve fotózásra használom, illetve céges dolgok (ads, vagy analytics). Videófelvétel nem jellemző, de jó ha van.
    - nem szeretnék feltétlenül friss készüléket, inkább 2-3 éveset, de megbízhatót.
    - kb. 35 ezer forintot tudok most rászánni
    - Használt készülékben gondolkodom, tisztában vagyok vele, hogy ennyiért újat nem nagyon kapok. :(

    Gondolkodom a Huawei P9, vagy Honor 8-ban, de más ötleteket is szívesen veszek. Versenyben volt még az LG G5, de ahogy olvasom sajnos elég sok hiba van vele. Ezért nem váltottam anno a G4-ére sem. :(
    Mit ajánlanátok?
    Előre is köszönöm! :R

  • Bobby G.

    senior tag

    Sziasztok!

    Szolgáltatónál viszonylag jó áron tudnék hozzájutni egy Huawei P Smart 2019 készülékhez, de nem tudom érdemes-e egyáltalán váltani. Jelenleg egy Xiaomi MI 5s-t használok, és igazából nincs is vele gondom, csak mégsem egy mai darab már. (Feleségem egy Huawei P10-et használ, azon is gondolkodtam, hogy Neki elhozom, de ott meg a kamera az ami szerintem eléggé rendben van a P Smart ellenében. ) Szerintetek?

  • Bobby G.

    senior tag

    Sziasztok!

    Max. 60-65 ezer környékén milyen használt telefon jöhet szóba, ami válthatná feleségem Huawei p10-ét? Főleg telefonálásra és böngészgetésre lenne használva, esetleg néhány fotó, de semmi játék, vagy film. A legfőbb kritérium viszont a 6" alatti kijelző. Mit tudtok ajánlani?

Új hozzászólás Aktív témák